2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Przedbórz
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca - Automatyk

Lokalizacja

Przedbórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Metal-Technika producent maszyn do cięcia drewna i metalu poszukuje osoby na stanowisko Automatyk.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie prac montażowych, serwisowych i konserwacyjnych,

  • utrzymanie i rozwój systemów automatyki oraz przeprowadzanie modernizacji maszyn,

  • współpraca z biurem projektowym oraz klientami,

  • programowanie sterowników PLC (Mitsubishi),

  • tworzenie wizualizacji panelu HMI,

  • programowanie paneli operatorskich,

  • tworzenie schematów elektrycznych (SEE Electrical),

  • tworzenie algorytmów sterowania maszynami,

  • parametryzacja falowników oraz serwonapędów,

  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej,

  • praktyczna znajomość aparatury elektrycznej oraz sposobów jej podłączania

  • wyjazdy na serwis do klientów firmy,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

  • motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,

  • możliwość zyskania cennego doświadczenia,

  • zaangażowania i otwartości w poznawaniu procesu technologicznego

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek związany z budową maszyn lub automatyką) lub średnie techniczne z odpowiednim doświadczeniem,

  • prawo jazdy kat B,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość programowania sterowników PLC, HMI,

  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności,

  • odpowiedzialność, rzetelność i dobra organizacja pracy,

Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności, prześlij swoje CV.

Lokalizacja

Przedbórz,

Łódzkie

Łódzkie, Przedbórz
ID: 912714170