2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ząbkowice Śląskie
Dodane 18 kwietnia 2024

PRACA_Asystent Projektanta Wnętrz

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Koordynacja działań i operacji biurowych.

  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną i innymi formami komunikacji oraz nadzór nad wysyłką paczek.

  • Monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów.

  • Raportowanie postępów pracy.

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji i pomiarów na miejscu inwestycji.

  • Dobieranie materiałów i wyposażenia wnętrz zgodnie z potrzebami klientów i aktualnymi trendami.

  • Pomaganie współpracownikom, gdy jest to możliwe.

Wymagania:

  • Umiejętność współpracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość na potrzeby klienta, elastyczność w działaniu.

  • prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość program: CAD Decor Pro, Excel, Word .

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie
ID: 911180233