2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lubicz Górny
Dodane 23 maja 2024

praca asystent projektanta (konstrukcja architektura) (autocad)

Wynagrodzenie

28 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lubicz Górny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Oferta Pracy dla młodszego Asystenta Projektanta w Firmie Projektowej OPPROJEKT SP. Z O. O.

Stanowisko: Młodszy Asystent Projektant

Lokalizacja: Lubicz Górny

Wymagania:

·         Wykształcenie: Technik budownictwa, student lub inżynier budownictwa (mile widziana specjalność konstrukcyjna)

·         Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

·         Bardzo dobra umiejętność obsługi programu typu CAD ( autocad/ zwcad/ gstarcad)- wymagane

·         Umiejętność obsługi pakietu Office

·         Mile widziana znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie: programów takich jak e-cad, Revit, Soldis Projektant, Lumion inne tego typu

Obowiązki:

·         Udział w realizacji inwentaryzacji budowlanej.

·         Adaptacja i modyfikacje gotowych projektów domów jednorodzinnych pod nadzorem projektanta.

·         Udział przy projektowaniu indywidualnych domów jednorodzinnych.

·        Wykonywanie obliczeń podstawowych elementów konstrukcyjnych

·         Wykonywanie rysunków konstrukcyjnych na podstawie wytycznych - konstrukcji żelbetowych, drewnianych, stalowych

·         Udział przy tworzeniu projektów hal, budynków użyteczności publicznej, usługowo-handlowych.

Oferujemy:

·         Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w różnorodnych projektach

·         Szansa na rozwijanie umiejętności w obszarze CAD i innych programów wspomagających projektowanie

·         Elastyczny grafik, umożliwiający pogodzenie pracy zawodowej ze studiami

·         Stabilne warunki zatrudnienia umowa zlecenie, B2B.

·         Możliwość pracy zdalnej na późniejszym etapie współpracy

·         Możliwość zdobycia praktyki pod kątem uprawnień projektowych

Lokalizacja

Lubicz Górny,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lubicz Górny
ID: 889360749