2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Konstancin-Jeziorna
Dodane 13 kwietnia 2024

Praca Am Am Kebab Konstancin-Jeziorna

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracownika do naszego zespołu, który zasili nowo otwierany punkt AM AM KEBAB W KONSTANCINIE- JEZIORNA! Jeżeli czujesz, że to miejsce dla Ciebie, czekamy na Twoje zgłoszenie

Brak doświadczenia? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!

Jakie będą Twoje obowiązki?

·         obsługa kasy i terminala płatniczego,

·         rozliczanie zmiany,

·         obsługa klientów punktu,

·         komunikatywność

·         przygotowywanie produktów zgodnie z menu i obowiązującymi standardami,

·         utrzymywanie czystości i porządku na punkcie,

·         uzupełnianie wymaganej dokumentacji,

Co oferujemy?

·         stawkę 27,70 zł brutto (uczniowie i studenci NETTO)

·         szkolenie

·         umowę zlecenie

·         premie uznaniowe

·         elastyczny grafik układany z wyprzedzeniem

·         posiłek pracowniczy

Jakie są nasze wymagania?

·         dyspozycyjność do pracy w systemie całodniowym lub zmianowym - cały tydzień

·         orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

·         sumienność i rzetelne podejście do pracy, uśmiech, chęci i pozytywne nastawienie do pracy!

·         znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

·         osoby z doświadczeniem gastronomicznym

·         osoby z prawem jazdy kat. B

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 904997977