2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żyrardów
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca administracyjno-biurowa dla Studentów

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • Status Studenta

  • umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z Klientami indywidualnymi oraz korporacyjnymi,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (zwłaszcza MS Office) oraz urządzeń biurowych,

  • umiejętność koordynacji wielu zadań, dobra organizacja pracy,

  • praca na podobnym stanowisku,

  • samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w grupie,

  • dokładność, sumienność,

  • pracowitość,

  • chęć rozwoju.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • prace asystenckie dla biura inżynieryjnego,

  • wsparcie administracyjne zarządu,

  • redagowanie pism do Instytucji

  • współtworzenie ofert w postępowaniach przetargowych (PZP)

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z klientami, podwykonawcami i dostawcami,

  • zadania z obszaru marketingu,

  • nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami i przyszłymi klientami

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość czerpania doświadczenia od uznanych ekspertów,

  • możliwość rozwoju,

  • wsparcie w procesie wdrożenia,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość szkoleń,

  • płacę adekwatną do posiadanego doświadczenia.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 912397594