2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 21 maja 2024

Praca administracyjno-biurowa - asystent zarządu

Wynagrodzenie

28 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma M.J. Construction Sp. z o.o. poszukuje pracownika do pracy administracyjno-biurowej, asystent/asystentka zarządu.

Obowiązki: przygotowywanie i weryfikacja dokumentów, archiwizowanie dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych, tworzenie zestawień, raportów i analiz, realizacja zadań administracyjno-biurowe, obsługa dokumentacji dotacji "Czyste powietrze", obsługa zamówień w sklepie internetowym, koordynacja działań biurowych oraz współpraca z innymi działami firmy, obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, dbanie o wizerunek firmy na zewnątrz i social mediach, załatwianie codziennych spraw firmowych poza biurem.

Wymagania: wykształcenie wyższe, umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, znajomość programów Word, Excel, umiejętność szybkiego uczenia się, prawo jazdy kat. B

Oferujemy: przyjazną atmosferę w pracy, przeszkolenie, możliwość rozwoju i stałej pracy po zakończonym stażu, premie/dodatki, elastyczny czas pracy - możliwość dostosowania grafiku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą OLX lub wypełnienie poniższego formularza aplikacyjnego.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 919998694