2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Stradom
FC Auto System Sp. z o.o
Dodane Dzisiaj o 09:29

Praca / Administracja / Specjalista ds. ofertowania / Umowa o pracę

Lokalizacja

Częstochowa, Stradom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W FC Auto System kładziemy duży nacisk na profesjonalizm, etykę pracy oraz rozwój naszych pracowników. Dzięki zgranej i zaangażowanej ekipie, osiągamy sukcesy, zdobywając coraz większe uznanie wśród klientów.

Jeśli szukasz miejsca pracy, które oferuje stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz przyjazne środowisko, FC Auto System to idealne miejsce dla Ciebie.

Dołącz do naszego zespołu, aktualnie poszukujemy Specjalisty/-ki ds. ofertowania.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju i udziału w budowaniu dynamicznie rosnącej marki;

  • Premia uznaniowa;

  • Korzystny pakiet ubezpieczenia grupowego;

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne tworzenie ofert przetargowych i wycen dla klientów indywidualnych;

  • Analiza potrzeb oraz dokumentacji pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych, jej kompletności oraz ewentualnych błędów i nieścisłości;

  • Wsparcie osoby odpowiedzialnej za merytoryczną stronę przygotowania ofert przetargowych;

  • Współpraca z dostawcami urządzeń i materiałów oraz podwykonawcami na etapie wycen;

  • Poszukiwanie rozwiązań zastępczych oraz optymalizacja przyjętych rozwiązań;

  • Obserwacja i badanie rynku ofert;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji przetargowej;

  • Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point);

Rozwijamy się dla Ciebie – dołącz do nas i wspólnie z nami buduj przyszłość FC Auto System!

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stradom
ID: 917942462