2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kolbuszowa
Dodane 10 maja 2024

Pozyskiwanie i Rozliczanie Funduszy Unijnych - praca na zlecenie

Lokalizacja

Kolbuszowa

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

OPIS

MIKRO DOM Sp. z o.o. produkuje i montuje energooszczędne domy modułowe.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do współpracy w zakresie : Pozyskiwania i Rozliczania Funduszy Unijnych.

Miejsce pracy: Kolbuszowa

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi programowymi,

  • Przygotowywanie uzupełnień do dokumentacji aplikacyjnej lub innych dokumentów wymaganych w ramach wniosku,

  • Prowadzenie procesu rozliczania otrzymanych środków oraz zapewniania zgodności z wymogami unijnymi.

Od aplikujących kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia z zakresu funduszy unijnych,

  • Dobrej organizacja pracy, samodzielności i kreatywności.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy (umowa zlecenie lub B2B),

  • Model pracy hybrydowej (stacjonarnie + zdalnie),

  • Przyjazne środowisko pracy, w którym wspieramy własną wiedzą oraz doświadczeniem.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kolbuszowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kolbuszowa
ID: 917394528