2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 28 kwietnia 2024

Pozbruk-Produkcja-zautomatyzowana linia produkcyjna ścian podwójnych

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Pracownik Produkcji - nowa, zautomatyzowana linia produkcyjna ścian podwójnych

Miejsce pracy: Łódź, Teolin (pow. łódzki wschodni)

Opis stanowiska:

• codzienna obsługa innowacyjnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej - ściany podwójne,

• dbanie o ciągłość produkcji,

• praca przy prefabrykacji,

• praca na jedną zmianę (z możliwością rozwinięcia na 2 zmiany),

• miejsce pracy: Teolin k. Łodzi

Wymagania:

• chęć pracy przy prefabrykacji betonu,

• odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,

• dyspozycyjność,

• chęć do nauki i rozwoju,

• umiejętność współpracy w grupie,

• zdolności manualne,

• umiejętności mechaniczne,

• mile widziane uprawnienia elektryczne .

Oferujemy:

• odpowiednie wdrożenie i przyuczenie pod wymogi stanowiska

• umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

• prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynki

• pracę przy linii produkcyjnej prefabrykacji betonu

• pracę w środowisku najnowszych technologii

• wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników

• ubezpieczenie na życie

• kartę Multisport

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 623019338