2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 03 maja 2024

Pozbruk - mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Szczecin ul. Szczawiowa

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Przeprowadzanie napraw zleconych przez Dział Produkcji

  • Analiza i usuwanie przyczyn i skutków powstałych problemów

  • Realizacja planów napraw, konserwacji i przeglądów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Znajomość zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki

  • Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 KV z zakresu eksploatacji i pomiarów urządzeń elektrycznych (możliwość pozyskania uprawnień)

  • Umiejętność spawania - MIGOMAT

  • Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy

  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży budowlanej

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produktów oraz maszyn

  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na premiowaniu

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 708850625