2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Szczecin
  7. Utrzymanie ruchu - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Pozbruk - Konserwator maszyn

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 37 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Konserwator Maszyn

Opis stanowiska:

  • konserwacja linii produkcyjnej elementów betonowych (na stanowisku Konserwatora Maszyn),

  • praca wyłącznie w godzinach popołudniowych,

  • wynagrodzenie w oparciu o akord grupowy,

  • miejsce pracy: Szczecin ul. Szczawiowa 65.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe  techniczne,

  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,

  • dyspozycyjność,

  • chęć do nauki i rozwoju - istnieje możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • umiejętność współpracy w grupie,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę przy linii produkcyjnej przy najnowszych technologiach,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 857157412