2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Pozbruk - Kierowca HDS

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od prawie 40 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy. Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów, gdzie praca wre, a Ty nigdy nie będziesz się nudzić. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierowca z kat C+E + uprawnienia na HDS

Miejsce pracy: Sobota k. Poznania - ul. Poznańska 43

Opis stanowiska:

- codzienny transport wyrobów betonowych do klientów

Oferujemy:

-umowa o prace na pełny etat

-dobre warunki pracy i płacy

Wymagania:

-prawo jazdy kat. C+E + uprawnienia na HDS

-komunikatywność,

dyspozycyjność, sumienność w wykonywaniu obowiązków

- uczciwość,

- dyspozycyjność.

- niekaralność

- czynne prawo jazdy kategorii C+E oraz świadectwo kwalifikacji (kod 95)

- ważne uprawnienia na HDS warunek konieczny

- cyfrowa Karta

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 904664270