2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szalejów Górny
Ruben
Dodane 18 czerwca 2024

Poszukujemy Technologa Produkcji Aluminium

Lokalizacja

Szalejów Górny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent stolarki otworowej ProfiLine w Szalejowie Górnym poszukuje kandydata na stanowisko: Technolog produkcji Aluminium.

Zakres obowiązków:

o    Nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkcją stolarki Aluminium,

o    Opracowywanie technologii Aluminium,

o    Tworzenie zamówień zbiorczych oraz optymalizacji produkcyjnej,

o    Opracowywanie i nadzorowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów stolarki Aluminium,

o    Zamawianie komponentów do produkcji stolarki Aluminiowej,

o    Wsparcie partnerów handlowych wiedzą techniczną,

o    Współpraca z Pełnomocnikiem ds. Zakładowej Kontroli Produkcji

Jeżeli posiadasz:

- doświadczenie w pracy na stanowisku technologa (minimum 2 lata),

- znajomość obsługi programów do sterowania maszynami CNC (UniLink, EluCad),

- znajomość procesów produkcji stolarki aluminiowej,

- znajomość systemów aluminiowych Aluprof oraz Yawal,

- obsługa programu AutoCAD,

- bardzo dobra znajomość programu LiczOkno,

- bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji projektowej,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

To ta praca jest właśnie dla Ciebie !

W zamian oferujemy:

o    Umowę o pracę,

o    Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

o    Szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne

o    Stałe podnoszenie kwalifikacji

o    Atrakcyjne wynagrodzenie

o    Możliwość rozwoju zawodowego

o    Pracę w zgranym zespole specjalistów

Lokalizacja

Szalejów Górny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szalejów Górny
ID: 920070676