2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Rogoźno
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukujemy Technologa

Lokalizacja

Rogoźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Rogstol Sp. z o.o. z Żołędzina poszukuje Technologa

Obowiązki

·        Monitorowanie i nadzór nad procesami w zakresie technologii produkcji i wdrażania nowych wyrobów

·        Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie technologii produkcji

·        Analiza potrzeb w zakresie procesów produkcyjnych

·        Organizacji stanowisk pracy w zakresie ergonomii pracy oraz przepływu materiałów.

·        Przygotowywanie propozycji  zakresu zmian w dokumentacji technologicznej związanego z wprowadzonymi działaniami doskonalącymi

·        Podejmowanie działań w zakresie optymalizacji kosztów wykorzystywania materiałów i sposobu wytwarzania produktów

Nasze wymagania

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Znajomość procesów technologicznych w przemyśle meblarskim

·        Znajomość materiałów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym

·        Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Rogoźno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rogoźno
ID: 896399613