2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gniezno
Dodane 12 czerwca 2024

Poszukujemy Tapicerów – Praca Od Zaraz

Wynagrodzenie

6 384 - 7 560 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje osób dla swojego klienta na stanowisko tapicera! Jeśli posiadasz doświadczenie na stanowisku tapicera to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Miejsce wykonywania pracy – w siedzibie firmy w Myślęcinie/k. Gniezna. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy, dobre warunki wynagrodzenia, przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

  • realizacja bieżących zleceń

  • kompletowanie i dostarczanie na własne stanowisko pracy uszytych pokrowców meblowych oraz przygotowanych "na biało" stelaży meblowych, w tym kontrola opiankowanych stelaży z rozróżnieniem na pianki zwykłe i trudnopalne

  • otapicerowanie oraz wykonanie wszystkich innych czynności tapicerskich

  • okazjonalne rozebranie mebla z tkaniny do ponownego otapicerowania

  • kontrola gotowego wyrobu zgodnie ze wzorem oraz kontrola jakości gotowego mebla

  • okazjonalna pomoc pracownikom działu magazynu w pakowaniu i wysyłce mebli w sytuacjach tego wymagających

  • segregowanie i pakowanie odpadów

  • organizacja własnego stanowiska pracy zgodnie z przepisami bhp i ochrony ppoż.

Wymagania:

  • min. 1,5 doświadczenia w pracy na stanowisku tapicer

  • wykształcenia min. zawodowego

  • staranność, skrupulatność, spostrzegawczość

  • samodzielność i zaangażowanie

Co oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym, 5 dni w tygodniu

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ubezpieczenie grupowe

  • atrakcyjne świadczenia z ZFŚS (w tym dopłaty do wakacji, rehabilitacji zdrowotnej i Świąt Bożego Narodzenia)

  • odzież roboczą wraz dodatkiem za pranie odzieży

  • częściowa dopłata za dojazd środkami komunikacji zbiorowej dla osób zamieszkujących powyżej 20 km

Proces rekrutacji składa się z 4 etapów.

Pierwszym z nich jest analiza aplikacji kandydata.

Drugi rozpoczyna pozytywna weryfikacja aplikacji, kontakt telefoniczny oraz wyznaczenie spotkania kwalifikacyjnego.

Etap trzeci opiera się na rekomendacji zatrudnienia kandydata do naszego klienta.

Czwartym i ostatnim krokiem jest bezpośrednie spotkanie na terenie zakładu pracy oraz decyzja o podjęciu współpracy.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 920080089