2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Reda
Dodane 04 kwietnia 2024

Poszukujemy Szefa Kuchni

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Szukamy Szefa Kuchni do restauracji o zbudowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska:

- tworzenie i zmienianie karty menu

- budowanie zespołu kuchni, praca na co dzień z zespołem

- przestrzeganie standardów produkcji, dbałość o HACCP i food cost

- prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

- współpraca z dostawcami, kelnerami oraz kierownikiem restauracji

- zapewnienie wysokiej jakości usług

Tworzenie pozytywnej atmosfery naszego miejsca, zarówno wśród pracowników i wśród klientów.

Oferujemy:

- stałą pracę w restauracji o zbudowanej pozycji na rynku

- umowę o pracę lub kontrakt

- możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów

- wynagrodzenie indywidualnie negocjowane - zależnie od umiejętności i doświadczenia

Jeśli:

- posiadasz doświadczenie w pracy na kuchni

-min. 1 rok na stanowisku kierowniczym

- masz dużo pomysłów

- do swoich pracowników odnosisz się zawsze z szacunkiem

- po prostu lubisz gotować

- a w pracy nie lubisz stać w miejscu, dzięki czemu rozwijasz się i Ty!

Czekamy na Twoje CV

Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ."

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 776644120