2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 31 maja 2024

Poszukujemy Studenta do pracy w terenie jako Ankieter .

Wynagrodzenie

2 400 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

  • praca w terenie (d2d)

  • przygotowanie bazy potencjalnych Klientów

  • realizowanie wyznaczonych celów

    Nasze wymagania

  • szukamy komunikatywnych osób, które z łatwością nawiązują relacje

  • mile widziane prawo jazdy , kat. B

  • nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

  • parca od poniedziałku do piątku cztery godziny dziennie

    Oferujemy

  • umowę zlecenię

  • system godzinowy ( 30zł za godzinę plus premia )

  • elastyczny czas pracy, który możesz dostosować do swoich innych zajęć

  • nie musisz mieć swojego auta, zapewniamy samochód do celów służbowych .

  • pracę w zespole, który wzajemnie się wspiera i motywuje

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 920622337