2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Siemianowice Śląskie
Dodane 01 maja 2024

Poszukujemy stolarza szalunkowego

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dombud Beton Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko Stolarz szalunkowy

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie Zakład prefabrykacji

Zadania:

  • Obsługa maszyn stolarskich

  • Wykonywanie szalunków dla prefabrykatów betonowych

  • Inne prace ciesielskie związane z produkcją elementów prefabrykowanych.

    Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi maszyn do obróbki drewna

    (mile widziana znajomość obsługi maszyny CNC)

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego

  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego;

  • Umiejętności pracy w zespole jak i samodzielnie

Kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w godzinach 6-14 w renomowanej i cenionej firmie.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 769606712