2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Małopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Myślenice
Dodane 16 kwietnia 2024

Poszukujemy specjalisty e-commerce w branży ogrodniczej Husqvarna

Wynagrodzenie

27 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma Mleczek działa w branży ogrodniczo leśnej od ponad 30 lat i niezmiennie jest w ścisłej czołówce dilerów w Polsce.

Aktualnie szukamy osoby do obsługi sklepu internetowego, aukcji allegro, sprzedaży telefonicznej

Stanowisko na pełny etat u dilera marki Husqvarna w Myślenicach, ul. Sobieskiego 40g

Praca w godzinach między 8.00 a 18.00 (8 godz lub więcej i co druga sobota)

Od kandydata oczekujemy:

  • Zaangażowania i dyspozycyjności

  • doświadczenia w obsłudze sklepu internetowego lub allegro

  • mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie faktur

  • Sprzedaż, pakowanie

  • Obsługa wysyłek

  • Kontrola ilościowa przychodzących zamówień

  • Zamawianie części zamiennych i akcesoriów

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 894051683