2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane 16 maja 2024

Poszukujemy rejestratorkę medyczną/rejestratora medycznego - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Stomatologiczna Pro Ortodont zlokalizowana w Warszawie (Śródmieście) zatrudni rejestratorkę medyczną/rejestratora medycznego

Główne zadania:

  • Rejestracja pacjentów - zarządzanie kalendarzem wizyt (pracujemy w programie Felg-dent) ,

  • Rozmowy telefoniczne z pacjentami,

  • Obsługa pacjentów wg standardów kliniki,

  • Budowanie pozytywnego oraz profesjonalnego wizerunku placówki.

Idealnego kandydata cechować będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • komunikatywność,

  • dokładność, rzetelność,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat - II zmiany (zmiana poranna i popołudniowa oraz 1,2 soboty w miesiącu)

  • wdrożenie w codziennie obowiązki

Zapraszamy do aplikowania!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914495547