2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Poszukujemy recepcjonistki do Kliniki Beauty Skin w Warszawie

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Klinika Zdrowia i Urody Beauty Skin www.beautyskin.com.pl

poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko recepcjonistka.

Miejsce pracy: Warszawa Elektrownia Powiśle

Opis stanowiska:

• obsługa recepcji;

Wymagania:

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

  • empatia i chęć pracy z ludźmi

  • miła aparycja i otwartość do rozmowy z pacjentami kliniki

  • chęć rozwoju/nauki w branży kosmetologicznej i medycyny estetycznej

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w systemie zmianowym 8-14, 14-20

  • dyspozycyjność 2 soboty w miesiącu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z klientem

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (kosmetologia)

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej klinice medycyny estetycznej;

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole;

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy przesyłać oferty w formie elektronicznej (CV ze zdjęciem)

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 840549729