2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubelskie
  6. Obsługa hotelowa - Kazimierz Dolny
Dodane 15 kwietnia 2024

Poszukujemy - Recepcjonista / Recepcjonista

Lokalizacja

Kazimierz Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Butikowy hotel w Kazimierzu Dolnym poszukuje do swojego  zespołu osoby na stanowisko recepcjonista/ recepcjonistka.

Zakres obowiązków:

  • obsługa gości hotelowych na najwyższym poziomie;

  • dbałość o wysoki standard usług;

  • przyjmowanie i rozliczanie rezerwacji;

  • dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu;

  • dbanie o obieg dokumentów;

  • obsługa korespondencji mailowej;

  • dbanie o wygląd recepcji oraz dobre imię firmy;

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;

  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • szkolenie wdrażające;

  • elastycznie układany grafik;

  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole;

  • stabilne wynagrodzenie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności;

  • dobrej organizacji pracy;

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, weekendy oraz święta;

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży turystycznej;

  • mile widziana znajomość programu Chart;

  • pozytywnego nastawienia do ludzi  i otoczenia;

  • ponadprzeciętnych zdolności interpersonalnych;

  • język angielski i polski w stopniu komunikatywnym. Dodatkowy język będzie atutem.

Lokalizacja

Kazimierz Dolny,

Lubelskie

Lubelskie, Kazimierz Dolny
ID: 911947759