2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Biała Podlaska
Dodane 23 maja 2024

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego w Branży OZE

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca zdalnaRekrutacja online

Przedstawiciel Handlowy w Branży Odnawialnych Źródeł Energii

Opis stanowiska: PV Technik to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie odnawialnych źródeł energii dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się obsługą klientów od pierwszego kontaktu, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania, realizację oraz serwis . Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie pozytywnych relacji z klientami

  • Aktywne promowanie produktów z oferty firmy

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Umacnianie wizerunku firmy

  • Rozwój relacji z klientami

  • Zawieranie umów z klientami

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność i pozytywna energia

  • Przedsiębiorczość

Oferujemy:

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne (sky is the limit)

  • Bonus kasowy za realizację minimalnego celu sprzedażowego

  • Bezkonkurencyjne cenowo i kompleksowe produkty na rynku

  • Stabilnego partnera o ugruntowanej, 6-letniej pozycji na rynku, który jest gwarantem wypłacalności

  • Terminowe rozliczenia prowizji

  • Proste i przejrzyste warunki prowizyjne

  • Wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych dyrektorów

  • Niekorporacyjną atmosferę i dużą niezależność

  • Narzędzia informatyczne – CRM

  • Wsparcie i pomoc opiekunów technicznych, finansowych

Zarobki: podstawa + prowizja

NIE WYMAGAMY DOŚWIADZENIA

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości olx z tytułem "Przedstawiciel Handlowy OZE".

Dołącz do PV Technik i razem z nami buduj zrównoważoną przyszłość!

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 920380427