2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Połaniec
Dodane 22 maja 2024

Poszukujemy pracowników na stanowisko cieśla-zbrojarz

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Połaniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poszukujemy do pracy pracowników budowlanych. Jesteśmy firmą, która widnieje już wiele lat na rynku i ma ugruntowaną pozycję. Zajmujemy się wykonywaniem zbiorników żelbetowych cylindrycznych - więcej o naszej specjalizacji można przeczytać na stronie www.vbet.com.pl. Praca głównie w centralnej i południowej Polsce. Chętnie nawiążemy współpracę z brygadą 2/3 osobową.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ciesielskich polegających na cięciu, formowaniu i montażu elementów stalowych

  • Wykonywanie zbrojeń betonowych, czyli ułożenie i związanie ze sobą prętów zbrojeniowych

  • Przygotowanie i pielęgnacja szalunków oraz dokonywanie montażu, demontażu i konserwacji

  • Dbanie o bezpieczeństwo i porządek na placu budowy

  • Współpraca z innymi członkami ekipy budowlanej oraz nadzorem budowy

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku cieśla-zbrojarza

  • Znajomości materiałów budowlanych i narzędzi niezbędnych do wykonywania prac zbrojarskich

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych

  • Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu prac

  • Gotowości do pracy w warunkach zewnętrznych, także w niesprzyjających warunkach atmosferycznych

  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności

  • Łatwości w nauce nowych rozwiązań i chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Posiadanie uprawnień BHP będzie dodatkowym atutem

Zapewnimy

  • praca w stabilnej i będącej wiele lat na rynku firmie

  • premie od szybkości wykonania zleconych zadań

  • zgraną i przyjazną kadrę pracowniczą

  • diety i zakwaterowanie

Lokalizacja

Połaniec,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Połaniec
ID: 920108417