2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Stegna
Dodane 21 maja 2024

Poszukujemy pracowników do Kawiarnio-lodziarni!

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stegna

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osób na stanowisko Sprzedawca/Barista do naszych kawiarni w Stegnie i Jantarze. Praca w godzinach 9:00-20:00, w okresie wakacji stosujemy system zmianowy 9-15/15-22. Praca w tygodniu jak i w weekendy (wolne dni są zawsze wcześniej ustalane). Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, dynamiczną, pełną entuzjazmu, obsługa klienta Ci nie straszna oraz posiadasz zamiłowanie do kawy i słodkości to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

-Profesjonalna obsługa naszych klientów.

-Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów u nas dostępnych (gofry, lody desery, ciasta).

-Dbanie o czystość kawiarni/ przygotowywanie lokalu na otwarcie oraz zamknięcie.

Nasze wymagania:

-Chęć do pracy w kawiarni

-Komunikatywność i nastawienie na pracę z klientem -Chęć do nauki i nabywania wiedzy o naszych produktach

-Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym plusem!

Co oferujemy:

-Elastyczny grafik pracy, uwzględniający preferencje pracowników

-Zniżki pracownicze

NIE ZAPEWNIAMY NOCLEGU

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY

Lokalizacja

Stegna,

Pomorskie

Pomorskie, Stegna
ID: 919925966