2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Karczew
Dodane 20 kwietnia 2024

Poszukujemy Pracownika Produkcji z Uprawnieniami Kierowcy

Lokalizacja

Karczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Produkcji z możliwością wykonywania obowiązków kierowcy w dynamicznej firmie produkcyjnej. Szukamy osoby odpowiedzialnej, energicznej komunikatywnej i zorientowanej na szczegóły, gotowej do pracy w dynamicznym środowisku. Miejsce pracy - Kraczew.

Cechy Kandydata:

  • Odpowiedzialność: Potrzebujemy osoby, która jest odpowiedzialna i sumienna w swojej pracy zarówno na linii produkcyjnej, jak i za kierownicą.

  • Zaangażowanie: Osoba, która angażuje się w swoje obowiązki i jest gotowa sprostać zmieniającym się potrzebom produkcyjnym.

  • Umiejętność pracy zespołowej: Kandydat powinien być zdolny do efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu produkcyjnego.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych zadań produkcyjnych zgodnie z wytycznymi firmy.

  • Przygotowywanie produktów do wysyłki i dbanie o ich odpowiednie pakowanie.

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Realizacja dostaw i odbiorów towarów, w tym prowadzenie pojazdów dostawczych.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

  • Doświadczenie w pracy na produkcji nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś osobą, która pasuje do opisanego profilu i szuka nowych wyzwań w branży produkcyjnej, nie czekaj - aplikuj już dziś! Wyślij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym lub zadzwoń pod podane numery telefonu w celu uzyskania więcej informacji.

- 51*******19 Mariusz

- 51*******41 Marlena

Dołącz do naszej dynamicznej ekipy i bądź częścią sukcesu naszej firmy!

Lokalizacja

Karczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Karczew
ID: 912567972