2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Legnica
Dodane 05 kwietnia 2024

Poszukujemy pracownika porządkowego do biura

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Legnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma zatrudni osobę do sprzątania pomieszczeń biurowych

Miejsce pracy: praca naprzemiennie w dwóch lokalizacjach

Lokalizacja nr 1. Legnica ul. Kawaleryjska

Lokalizacja nr 2. Legnica ul. Mickiewicza

Godziny pracy: elastyczne godziny pracy około 15 godz. tygodniowo, od pon. do pt.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • odpowiedzialność za porządek na obiekcie

  • utrzymywanie czystości na terenie obiektu w pomieszczeniach socjalnych ,sanitarnych, biurach, korytarzach,

  • mycie urządzeń sanitarnych oraz podłóg w toaletach

  • mycie urządzeń kuchennych oraz utrzymanie czystości aneksu kuchennego,

  • opróżnianie koszy na śmieci z wymianą worków oraz opróżnianie niszczarek,

  • zmywanie podłóg, odkurzanie dywaników, dywanów w pokojach biurowych,

  • usuwanie kurzu z powierzchni płaskich, biurek, parapetów, regałów, mebli,

  • usuwanie kurzu z poręczy schodowych

  • zamiatanie i zmywanie posadzki oraz korytarzy  komunikacyjnych,

  • mycie okien

WYMAGANIA:

• chęć do pracy oraz zaangażowanie

• gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

• pełnoletniość

OFERUJEMY:

• umowę zlecenie, stawka: 27,70 zł brutto/1 godzina

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 909621758