2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gryfów Śląski
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukujemy pracownika - doradca klienta

Lokalizacja

Gryfów Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PSB Mrówka Gradix poszukujemy Ciebie, jeżeli:

- lubisz kontakt z ludźmi,

- szukasz stałej pracy, w której będziesz się czuł(a) bezpiecznie,

- jesteś osobą otwartą, pracowitą i dyspozycyjną,

- masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,

- chcesz nabyć doświadczenia w branży handlowej.

Zakres obowiązków:

- sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy,

- zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji,

- dbanie o najwyższą jakość obsługi,

- zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta;

- realizacja sprzedaży,

- utrzymanie standardów  i pomoc w przebudowie ekspozycji, (dział budowlany)

- przyjmowanie i koordynowanie procesów  zamówień mebli oraz terminów  realizacji, (DZIAŁ MEBLOWY)

- umiejętność pracy w zespole.

Nasze oczekiwania:

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

- orientacja na osiąganie wyznaczonych celów,

- umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom,

- dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji,

- doświadczenie, w sprzedaży i obsłudze klienta,

- doświadczenie w handlu,

- umiejętność organizacji pracy własnej,

- samodzielności i samodyscyplina,

- bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych,

- wysoka kultura osobista,

- dyspozycyjność, praca dwuzmianowa,

- umiejętność obsługi komputera, Internetu.

Oferujemy:

- oferujemy prace na stanowisku obsługa klienta, na preferowanym dziale ( dział meblowy, , dział budowlany)

- umowę o pracę,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- grupowe ubezpieczenie,

- zniżki w PSB Mrówka GRADIX

- pakiet szkoleń,

- realną szansę na awans,

- elastyczny grafik,

- praca w przyjemniej atmosferze,

- atrakcyjny system premiowania.

Lokalizacja

Gryfów Śląski,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Gryfów Śląski
ID: 903832877