2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Buczkowice
Dodane 28 maja 2024

Poszukujemy Pracownika Biurowego w Dziale Logistyki.

Lokalizacja

Buczkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej.

Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, BBB, Buff, Ospray, Camelbak, Supernatural, BCA, K2, Trezeta, Meindl, Sea to Summit, Reusch, Super Natural, Silvini, Odlo, Zero C, Killtec,  Protest, Reima, Street Surfing

Właściciel marki Viking.

Poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Biurowy w Dziale Logistyki.

Miejsce pracy: Buczkowice koło Bielska-Białej.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie dokumentacją magazynową.

  • Optymalizacja procesów logistycznych.

  • Rejestracja zdarzeń w systemie WMS (Verto).

  • Zapewnienie sprawnego procesu rozładunku/ przyjęcia/ kompletacji/ wysyłki.

  • Organizowanie transportu na giełdzie zgodnie z zleceniem.

  • Obsługa pakietu Microsoft office (Word, Excel, Outlook).

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na zbliżonej pozycji w logistyce/ magazynie,

  • znajomość procedur logistycznych, w tym przyjmowania, kompletowania, etykietowania i wysyłki,

  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z pracą magazynu,

  • dokładność, dbałość o szczegóły,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • organizacja pracy, zarządzanie czasem i priorytetami,

  • znajomość języka polskiego,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • rabaty pracownicze,

  • ubezpieczenia grupowe.

Lokalizacja

Buczkowice,

Śląskie

Śląskie, Buczkowice
ID: 919843197