2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Aniołki
Dodane 21 kwietnia 2024

Poszukujemy pokojowej od zaraz! 1/2 ETATU

Wynagrodzenie

27,99 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Kameralna Villa w Gdańsku (22 pokoje) poszukuje osoby na stanowisko pokojowej.

Praca sezonowa w godz.8.00-16.00 do wrzesień/październik 2023.

Praca również w weekendy i święta.

Obowiązki :

  • dbanie o czystość w pokojach hotelowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie ze standardami

Oczekujemy

  • uczciwości, sumienności

  • dobrej organizacji pracy

  • dyspozycyjności

Oferujemy :

  • umowa zlecenie na pół etatu

  • pracę w doświadczonym zespole w miłej atmosferze

Dziękujemy za wszystkie aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 672225852