2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Piastów
Dodane 27 kwietnia 2024

Poszukujemy Pizzermana 105 Piastów!

Lokalizacja

Piastów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Pizzeria 105 w Piastowie poszukuje Pizzermana do nowo otwartej restauracji.

Doświadczenie w pracy na stanowisku pizzermana będzie dodatkowych atutem ale nie jest wymagane, chęć nauki i zaangażowanie jest dla nas równie ważne.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i pieczenie pizzy zgodnie z recepturą restauracji

  • Zachowanie standardów higieny i czystości w miejscu pracy

  • Stała komunikacja z zespołem odnośnie zamówień

Szukam osób na cały etat jaki i potrzebujących pracy dodatkowej.

Jeśli jesteś osobą kontaktową, odnajdujesz się w pracy na kuchni i cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy to to ogłoszenie jest dla Ciebie !

Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV za pomocą platformy OLX lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem podanym w ogłoszeniu. Czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 914818751