2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Dębki
Dodane 23 maja 2024

Poszukujemy Pizzera Pizzaiolo Dębki

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dębki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Dębki, urokliwa nadmorska miejscowość

Stanowisko: Pizzer

Opis stanowiska: Szukamy utalentowanego i pasjonującego pizzera do naszej knajpy w malowniczych Dębkach. Jeśli kochasz tworzyć pyszne, włoskie pizze i chcesz pracować w przyjaznym, dynamicznym zespole w sercu turystycznego raju, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Przygotowywanie i wypiekanie pizzy zgodnie z naszymi sprawdzonymi recepturami.

Dbanie o najwyższą jakość składników i potraw.

Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Współpraca z zespołem kuchennym i obsługą klienta.

Dbanie o pozytywne doświadczenia naszych gości.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku pizzera (min. 1 rok).

Znajomość technik przygotowywania pizzy i obsługi pieca do pizzy.

Umiejętność pracy pod presją czasu.

Zaangażowanie i pasja do gotowania.

Znajomość zasad BHP i higieny pracy.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie.

Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość premiowania.

Pracę w malowniczej, nadmorskiej miejscowości z wyjątkowym klimatem.

Możliwość zakwaterowania na czas sezonu.

Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o telefon pod numer podany w ogłoszeniu

Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Stwórzmy razem miejsce, do którego nasi goście będą chcieli wracać z przyjemnością.

Lokalizacja

Dębki,

Pomorskie

Pomorskie, Dębki
ID: 920507706