2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Polanica-Zdrój
Dodane 13 maja 2024

Pilnie poszukujemy kelnerki do restauracji hotelowej

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polanica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy nowoczesnym hotelem położonym w Polanicy-Zdroju. Poszukujemy zaangażowanej osoby do pracy w restauracji, która będzie wspierać nasz zespół w obsłudze gości

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym także w weekendy oraz święta,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • pozytywne nastawienie do ludzi,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • opanowanie oraz umiejętność pracy w warunkach stresowych,

  • odpowiedzialność za swoje stanowisko pracy,

  • wysoka kultura osobista,

Obowiązki:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta,

  • przyjmowanie zamówień,

  • doradzanie gościom w wyborze potraw oraz informowanie ich o sposobie przygotowania,

  • znajomość obowiązującego menu oraz promocji,

  • utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy,

  • współpraca z pozostałymi działami,

  • zapewnienie dobrej komunikacji na linii kuchnia – kelner / kelnerka,

  • przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny,

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę / umowy zlecenie.

  • elastyczne godziny pracy,

  • profesjonalne szkolenie wstępne,

  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

Jeśli jesteś zainteresowana pracą z nami, prosimy o przesłanie swojego CV przez OLX lub kontakt pod nr telefonu 69*****28

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Polanica-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polanica-Zdrój
ID: 879315881