2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Szczyrk
Dodane 26 kwietnia 2024

Poszukujemy osoby z pasją do pracy w górskim pensjonacie.

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczyrk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu - Górska Legenda Apartamenty

Czy uwielbiasz atmosferę górskich pensjonatów? Czy masz talent do przyrządzania pysznych śniadań? Czy lubisz ład i porządek? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje Zadania:

Przygotowywanie apartamentów na przyjęcie Gości

Przyrządzanie oraz serwowanie pysznych śniadań

Utrzymywanie porządku w kuchni, jadalni i innych częściach pensjonatu

Czego Oczekujemy:

Energii i entuzjazmu do pracy w górskim pensjonacie

Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności

Pasji do gotowania i eksperymentowania w kuchni

Pozytywnego podejścia i uśmiechu na co dzień

Chęci do nauki i doskonalenia swoich umiejętności

Co Oferujemy:

Pracę w przyjaznym i dynamicznym środowisku

Możliwość zakwaterowania dla pracowników spoza Szczyrku

Zatrudnienie na umowę o pracę

Pracę zmianową

Jeśli jesteś gotowa/-y do przygody w górach i chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie czekaj - aplikuj już teraz!

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Śląskie, Szczyrk
ID: 907932282