2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Radymno
Dodane 23 kwietnia 2024

Poszukujemy osobę porządkową do przychodni- praca dodatkowa.

Lokalizacja

Radymno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis: Poszukujemy osoby do porządku i czystości w Centrum Medycznym.

Stawka do ustalenia

Czas pracy jest ustalany pod względem potrzeb porządkowych - max 4-5 h dziennie.

Miejsce pracy: Rynek 11, Radymno .

Zakres obowiązków:

  • dbanie o porządek i czystość na terenie całej przychodni, w tym sprzątanie gabinetów i innych pomieszczeń.

  • zadania zlecone przez przełożonych w zależności od aktualnych potrzeb przychodni.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik w godzinach porannych lub popołudniowych,

  • przyjazne warunki pracy

Lokalizacja

Radymno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Radymno
ID: 913871345