2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Skierniewice
Dodane 07 maja 2024

Poszukujemy osób na stanowisko kelner/kelnerka

Wynagrodzenie

20 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do nowo powstałej restauracji w Skierniewicach mieszczącej się na osiedlu Rawka poszukujemy tylko najlepszych osób na stanowisko kelner/kelnerka.

Chcemy stworzyć ekipę ludzi, która wraz z Nami będzie tworzyła najlepsze miejsce na mapie Skierniewic, dlatego jeżeli uważasz, że wniesiesz swoją osobą coś pozytywnego, zarazisz swoim entuzjazmem odwiedzających nas gości a ponadto jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do życia, która lubi pracę z ludźmi zapraszamy do wysyłania CV.

Nasze wymagania:

  • status ucznia lub studenta- wiek do ukończenia 26 r.ż,

  • skończone 18 lat

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • nienaganna aparycja,

  • chęć do pracy,

  • dyspozycyjność zarówno w weekendy i święta jak i w tygodniu,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (będzie nam miło jeżeli już kiedyś pracowałaś/eś jako kelnerka/kelner, jeżeli nie ale uważasz ,że jesteś do tego stworzona/y NAPISZ DO NAS spotkamy się i porozmawiamy)

  • wysoka kultura osobista,

  • sumienność, zaangażowanie i entuzjazm,

  • kreatywność

  • opanowanie oraz umiejętność pracy w warunkach stresowych,

Twoje obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień od klienta przy stoliku

  • obsługa na najwyższym poziomie

  • doradztwo w doborze dań

  • w przypadku nieobecności barmana umiejętność poradzenia sobie na barze,

  • znajomość obowiązującego menu oraz promocji,

  • utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy,

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

  • przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny,

  • zapewnienie dobrej komunikacji na linii kuchnia – kelner / kelnerka,

Co oferujemy:

  • pracę w młodym zespole,

  • pracę w nowo powstającej restauracji (jesteś pierwszym pracownikiem i to Ty uczysz później innych),

  • elastyczny grafik,

  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • posiłek pracowniczy,

  • zniżki na produkty firmowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego

Pamiętaj nasza restauracja będzie wyjątkowa, więc szukamy wyjątkowych ludzi :)

Zapraszamy do wysyłania CV.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 850680470