2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Dębniki
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukujemy osób na stanowisko baristka/barista

Wynagrodzenie

20 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób na stanowisko baristka/barista do naszych kawiarni zlokalizowanych w budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Reymonta 4 - Pastelove Cafe oraz przy ul. Ingardena 3 - Pastelove Cafe ToGo.

Jesteśmy rodzinną firmą pasjonującą się gastronomią z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem kawiarni oraz realizacją kompleksowych usług gastronomicznych.

Dzięki dołączeniu do nas zyskujesz:

·        profesjonalny i współpracujący ze sobą zespół,

·        pracę w miłej atmosferze,

·        stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie oraz realizację składanych zamówień. Dodatkowo Twoim obowiązkiem będzie dbałość o czystość oraz wizerunek kawiarni.

Poszukujemy pracowników od zaraz.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00

Opcjonalnie w weekendy

Wymagamy od Ciebie:

·        książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych,

·        umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,

·        wysokiej kultury osobistej,

·        gotowości do nauki oraz rozwoju swoich kompetencji,

·        znajomości języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

·        mile widziani studenci zaoczni oraz osoby znające język angielski w stopniu komunikatywnym.

Jeśli wydaje Ci się, że możesz zostać częścią naszej załogi, prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych W przypadku kiedy nie posiadasz dużego doświadczenia na tym stanowisku również czekamy na Twoją aplikację – Przeszkolimy Cię.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 859956382