2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Oświęcim
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukujemy osób komunikatywnych do przeszkolenia .

Wynagrodzenie

4 000 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Do zespołu aktualnie poszukujemy osób komunikatywnych do przeszkolenia ,

Jakie zadania na Ciebie u nas czekają ?

  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do preferencji klienta,

  • Doradztwo w wyborze oferowanych produktów,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Współpraca z zespołem i dążenie do osiągnięcia aktualnych celów firmy

  • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Co od nas:

  • Posiadamy różne formy zatrudnienia

  • Wynagrodzenie średnio około 4000-7300 zł netto

  • Profesjonalne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży

  • SZKOLIMY OD PODSTAW

  • Możliwość awansu

  • Codziennie Pyszna kawa :)

  • Rewelacyjną atmosferę w pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 909710998