2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Trzemeszno
Dodane 18 kwietnia 2024

Poszukujemy osób do pracy przy krowach mlecznych

Lokalizacja

Trzemeszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Nowoczesne gospodarstwo rolne w gminie Trzemeszno poszukuje osób do pracy przy krowach mlecznych.

Zatrudnimy osobę do pracy przy krowach mlecznych.

Miejsce pracy: Lubiń/Ostrowite 62-240 Trzemeszno

Zakres obowiązków:

 - dój krów w nowoczesnej hali udojowej

 - naganianie krów do doju

 - dbałość o porządek i bezpieczeństwo w budynkach inwentarskich

Poszukujemy osób:

 - pracowitych, rzetelnych, uczciwych

 - dyspozycyjnych (możliwość pracy w weekendy)

Oferujemy:

-elastyczny czas pracy (możliwość pracy dorywczej)

-gwarantujemy stabilne zatrudnienie, dogodne warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 66*******84

Sano Agrar Institut to nowoczesne gospodarstwo rolne w gminie Trzemeszno należące do holdingu Sano - znanego w Europie producenta pasz dla zwierząt, który słynie z doskonałych dodatków paszowych i preparatów mlekozastępczych.

W Sano Agrar Institut specjalizujemy się w produkcji mlecznej. Posiadamy największą w Polsce fermę liczącą ponad 1.600 krów mlecznych o wydajności ok. 13.000 kg. W sumie na 3 fermach znajduje się ponad 3.000 sztuk krów, cieląt i jałówek. Dój odbywa się 3 razy dziennie na pierwszej w Polsce hali typu karuzela na 60 stanowisk.

Lokalizacja

Trzemeszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzemeszno
ID: 677449423