2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Zachodniopomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Szczecin
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Niebuszewo
Dodane 18 kwietnia 2024

Poszukujemy opiekunów osób starszych / opiekunów medycznych

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze w Szczecinie ul. Judyma 10, poszukuje Opiekunek / Opiekunów medycznych / osób starszych.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie / umowę o pracę

  • dobre wynagrodzenie

  • miłą atmosferę,

  • szkolenia.

Zakres obowiązków - udzielanie pomocy pensjonariuszom Ośrodka m. in:

  • udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych pensjonariuszom,

  • pielęgnacja, w tym pielęgnacja w czasie choroby,

  • opieka higieniczna,

  • utrzymanie czystości w otoczeniu pensjonariusza,

  • praca w systemie zmianowym 12 godzinnym.

Wymagania:

  • kwalifikacje do wykonywania zawodu opiekuna medycznego/ osób starszych lub udokumentowane co najmniej 2 - letnie doświadczenie zawodowe, polegające na świadczeniu usług opiekuńczych osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku.

Tel. kontaktowy 57*****30.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 755744806