2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 21 maja 2024

Poszukujemy Opiekunów Osób Starszych do Pracy w Niemczech

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stawka od 14 Euro netto/h

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową opiekę nad seniorami, w tym pomoc w codziennych czynnościach, dbanie o higienę osobistą, przygotowywanie posiłków, oraz towarzyszenie w codziennych aktywnościach. Praca odbywa się na terenie całych Niemiec, zapewniamy atrakcyjne warunki pracy i zakwaterowanie.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku opiekuna osób starszych. Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Posiadanie własnego auta (na dojazdy do pracy).Empatia, cierpliwość oraz umiejętność nawiązywania kontaktów. Sumienność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Gotowość do podjęcia pracy za granicą.

Co oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie od 14 Euro netto za godzinę. Legalne zatrudnienie na umowę o pracę/umowę zlecenia. Zakwaterowanie na terenie Niemiec. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz powyższe wymagania, prześlij swoje CV za pośrednictwem platformy OLX lub zadzwoń! Dołącz do naszego zespołu i zyskaj nowe doświadczenia zawodowe pracując w Niemczech!

Kontakt:

Tel: 50*******03

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918225162