2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Konstantynów Łódzki
Dodane 03 kwietnia 2024

Poszukujemy Menadżera Myjni Cystern

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Jesteśmy dynamiczną firmą specjalizującą się w myciu cystern po produktach spożywczych, działającą z pasją i profesjonalizmem.

W związku z naszym rozwojem poszukujemy doświadczonego Menadżera Myjni Cystern, który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie naszymi operacjami oraz zapewnienie zgodności z naszą polityką firmy.

Obowiązki:

  • Koordynacja działań firmy w celu zapewnienia efektywności i zgodności z naszą polityką.

  • Wspieranie procedur księgowych i budżetowych firmy.

  • Nadzór i prowadzenie księgowości,

  • Prowadzenie spraw kadrowych.

  • Prowadzenie spraw płacowych.

  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną oraz innymi formami komunikacji.

  • Prowadzenie spraw reklamacyjnych.

  • Wypełnianie, wysyłka i archiwizacja wszystkich dokumentów związanych z działalnością firmy.

  • Przygotowywanie dokumentacji oraz udział w audytach oraz kontrolach.

  • Monitorowanie zapasów magazynowych i składanie zamówień na potrzebne materiały eksploatacyjne

  • Regularne raportowanie postępów i prawidłowości pracy firmy

  • Angażowanie firm konserwatorskich w celu zapewnienia ciągłości pracy i sprawnym działaniem urządzeń, czystości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Rozwiązywanie problemów.

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Zdolności przywódcze potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami nadzorowania pracowników.

  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne, umożliwiające skuteczną komunikację z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji

  • Dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do wykonywania różnorodnych obowiązków.

  • Doskonała znajomość komputera i pakietu MS Office oraz oprogramowania do zarządzania biurem.

  • Znajomość języków obcych: Angielski (wymagany), mile widziany Niemiecki, Rosyjski.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy/chętny do pracy w dynamicznym środowisku naszej firmy, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Menadżera Myjni Cystern. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail [adres e-mail] do [data zamknięcia aplikacji]. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja na stanowisko Menadżera Myjni Cystern".

Niniejsze ogłoszenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych kandydatów.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 909165191