2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Koszalin
Dodane 19 czerwca 2024

Poszukujemy mechanika, serwisanta maszyn ogrodniczych Husqvarna

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KSYLON, autoryzowany dealer Husqvarna, Cub Cadet, Cedrus poszukuje osoby na stanowisko Mechanik maszyn ogrodowych i sporadycznie budowlanych. Miejsce pracy - Koszalin

Zadania:

· Naprawa narzędzi i maszyn będących w ofercie firmy

· Przyjmowanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

· Zamawianie części do napraw

· Rozliczanie wykonanych napraw

Wymagania:

· Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

· Wiedza na temat budowy maszyn i urządzeń ogrodowych i budowlanych

· Podstawowa znajomość obsługi komputera

· Wykształcenie techniczne

· Prawo jazdy minimum kat. B

· Sumienność i uczciwość w stosunku do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników pracy

· Stabilne warunki zatrudnienia

· Praca w Autoryzowanym serwisie wiodących producentów narzędzi na rynku

· Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia)

· Darmowy pakiet ubezpieczenia medycznego

Jesteśmy autoryzowanym dilerem Husqvarna od 1992 roku.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej

www.ksylon.pl

Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.

Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na e-mail W CV prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 19997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 749766310