2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Poznań
  7. Utrzymanie ruchu - Chartowo
IBP Instalfittings
Dodane 29 kwietnia 2024

Poszukujemy MECHANIKA

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • diagnozowanie usterek i usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych

  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

  • realizowanie zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn

 Wymagania:

  •  wykształcenie kierunkowe: mechanik, elektromechanik lub podobne

  • doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek oraz rozwiązywania problemów z zakresu mechaniki

 Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna,  program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 913683361