2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ursus
Dodane 24 kwietnia 2024

Poszukujemy Logopedy do pracy od zaraz- Ursus

Wynagrodzenie

80 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Opis

Praca Warszawa Ursus

W związku z rozwojem firmy Kinezis Gabinet Fizjoterapii poszukujemy Logopedy do samodzielnej pracy od zaraz.

Praca w poniedziałki i czwartki w godzinach 15-19 (dodatkowo możliwość pracy w inne dni i w weekendy).

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i prowadzenie terapii indywidualnej dzieci

  • Prowadzenie terapii logopedyczny

  • Realizacja procesu terapii

  • Prowadzenie dokumentacji

Oczekiwania:

  • Uprawnienia do prowadzenia zajęć logopedycznych

  • Doświadczenie w pracy z pacjentami

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z Pacjentami

Zapewniamy:

  • Stabilną pracę

  • Elastyczne warunki pracy

  • Nowe doświadczenia zawodowe

  • Pracę w komfortowych warunkach i miłym zespole :)

CV proszę składać pod adresem mailowym:

dkowalczyk(małpa)fizjoterapia-kinezis.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kinezis Gabinet Fizjoterapii z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 836474553