2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Kobyłka
Dodane 20 czerwca 2024

Kucharz - Restauracja Presto 27zł - 30zł netto + premie

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kobyłka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Kucharz

O stanowisku

Osoba na danym stanowisku zajmować się będzie kompleksową obsługą czynności związanych z wyrobem i przygotowywaniem potraw. Chcemy by ludzie zadowoleni byli nie tylko ze smaku i jakości jedzenia, ale i poziomu obsługi.

Jeżeli jesteś osobą, która:

·       szybko i chętnie przyswaja nową wiedzę oraz akceptuje uwagi dotyczące np. poprawienia jakości pracy

·       charakteryzuje się silną motywacją do osiągania celów, zaangażowaniem i samodzielnością w wykonywaniu obowiązków

·       nie boi się brać na siebie odpowiedzialności za podejmowane decyzje

·       jest stabilna emocjonalnie

·       potrafi odpowiednio zareagować w sytuacjach konfliktowych

·       nie marzy o tym, by cały czas ktoś stał nad nią i pilnował, a zamiast tego ceni sobie wolność i zaufanie w zespole

·       jest sumienna, dokładna i punktualna

·       jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i będzie taka nawet podczas pracy pod presją czasu

·       dobrze odnajduje się w pracy w grupie

Zakres obowiązków:

·       Przygotowywanie potraw według zamówień i przyjętych w restauracji standardów

·       Przygotowanie i dbanie o stanowisko pracy

·       Przygotowywanie składników do potraw oraz dbanie by zawsze były świeże

·       Przygotowywanie dziennego raportu dla obecnego stanu potrzebnych produktów do potraw

·       Udział w innych pracach na terenie lokalu

Wymagania:

·       posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

·       doświadczenie gastronomiczne

·       gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy

·       dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu

·       wysoka kultura osobista i duże umiejętności interpersonalne

·       udział w regularnych spotkaniach zespołowych

Ogólne Warunki:

·       Miejsce pracy: Jana Pawła II 11A 05-230 Kobyłka

·       Praca początkowo na umowę zlecenie

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij CV (najlepiej w formacie PDF)

Prosimy o zakończenie CV aktualną klauzulą:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Lokalizacja

Kobyłka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kobyłka
ID: 679290815