2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Wilanów
Dodane 13 maja 2024

Poszukujemy kreatywnego i gotującego szefa kuchni Restauracja Wilanów

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Szef Kuchni

Lokalizacja: Warszawa

Poszukujemy kreatywnego i doświadczonego Szefa Kuchni, który będzie odpowiedzialny za kierowanie działalnością kulinarną naszej restauracji. Jeśli masz pasję do gotowania, umiejętności organizacyjne i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych menu, dbając o wysoką jakość potraw i ich estetyczne podanie.

  • Zarządzanie całym procesem przygotowywania potraw, włączając w to planowanie menu, zakupy, kontrolę zapasów oraz zarządzanie personelem kuchennym.

  • Zapewnienie przestrzegania standardów higieny i bezpieczeństwa żywności oraz przestrzegania zasad sanitarnych.

  • Motywowanie i szkolenie personelu kuchennego w celu utrzymania wysokiego poziomu wydajności i jakości potraw.

  • Współpraca z innymi działami restauracji w celu zapewnienia doskonałego doświadczenia gastronomicznego dla gości.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni lub w wysokowydajnej kuchni restauracyjnej.

  • Kreatywność i umiejętność kreowania nowych, innowacyjnych dań.

  • Znajomość technik kulinarnych oraz umiejętność pracy z różnorodnymi produktami.

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i pracą w warunkach wysokiego tempa.

  • Umiejętności przywódcze oraz zdolność do pracy w zespole.

  • Certyfikat HACCP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Przyjazne środowisko pracy i profesjonalne wsparcie.

  • Elastyczny grafik pracy.

Jeśli jesteś gotowy/-wa na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 918043837