2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Klaudia
Dodane 18 maja 2024

Poszukujemy Kierownika zamiany do restauracji przy Starym Mieście

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Zapewnienie obsługi Gości na najwyższym poziomie

·         Budowanie zespołu i prawidłowych relacji z Pracownikami opartych na profesjonalnym wsparciu w osiąganiu zamierzonych celów

·         Efektywne zarządzanie w zakresie codziennej organizacji pracy zespołu gastronomii

·         Wypełnianie swoich obowiązków i świadczenie usług dla Gości w sposób przyjazny i profesjonalny

·         Utrzymywanie norm higieny i bezpieczeństwa

·         Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji kadrowej i księgowej

WYMAGANIA:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

·         mile widziane doświadczenie w restauracji

·         dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy

·         umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole

·         samodzielność

·         wykazywanie inicjatywy

·         dokładność w wykonywanych zadaniach

·         systematyczność

·         znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

·         pracę w stabilnej firmie, zatrudnienie w oparciu o umowę

·         zdobycie doświadczenia

·         przyjazna atmosferę

·         zniżki pracownicze

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 896030083