2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Poszukujemy Kierownika Sali do Restauracji Sushi Ramen!

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Jesteśmy nowoczesną restauracją na krakowskim Kazimierzu specjalizującą się w kuchni japońskiej, oferującą szeroki wybór sushi i ramen. Aktualnie poszukujemy doświadczonego Kierownika Sali, który dołączy do naszego zespołu. Kandydat będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem kelnerów i kelnerek, zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz efektywne zarządzanie pracą sali.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami w sali restauracyjnej.

  • Szkolenie i rozwój zespołu kelnerów/kelnerek.

  • Monitorowanie jakości obsługi i zadowolenia gości.

  • Zarządzanie rezerwacjami i organizacja pracy zespołu.

  • Współpraca z kuchnią w celu zapewnienia sprawnego serwisu.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość branży gastronomicznej, w tym specyfiki kuchni japońskiej.

  • Elastyczność godzinowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju i szkoleń wewnątrz firmy.

  • Pracę w dynamicznym zespole pasjonatów kuchni japońskiej.

  • Elastyczne godziny pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez formularz aplikacyjny na OLX. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dołącz do naszego zespołu!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 913917495