2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Poznań
  7. Kelner, barman, barista - Grunwald
Dodane Dzisiaj o 12:02

Poszukujemy Kelnera Poznań/Lusowo na weekendy

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Poszukujemy doświadczonego kelnera/kelnerki, który/a będzie odpowiedzialny/a za obsługę gości, zapewnienie wysokiego standardu obsługi oraz utrzymanie przyjaznej atmosfery w lokalu.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień od gości z uśmiechem i profesjonalizmem.

  • Obsługa kasy i dokonywanie transakcji gotówkowych i kartą.

  • Dbanie o czystość i porządek na sali wraz ze sprzątaniem po gościach restauracyjnych.

  • Znajomość menu i udzielanie informacji dotyczących dań oraz napojów.

  • Skrupulatne przestrzeganie standardów bezpieczeństwa żywności.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi kelnerskiej minimum 2 lata.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne.

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętności Barmańskie oraz Baristyczne

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 910281062